ProSucces

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ProSucces » Altele » Cum poti cuceri o fata???


Cum poti cuceri o fata???

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

ce metode cunoasteti pentru a cuceri  o fata?

0

2

cu capu se cucereste o fata!!! iata si raspunsul!!! nu fii ca tati fa-ti si tu un stil al tau aparte care sa o intereseze!!! de prima data poate nu se va primi dar fii increzut fata de la inceput poate sa nu te placa dar tu fa asa sa-i fii interesant. Scoate-o mai des in oras. Vorbeste cu ea mai mult povesteste-i ceva. si o sa vezi o sa ai succes!!! Da daca nu stii cum sa-ti faci cunostiinta cu o fata scrie in MESAJJE

0

3

Mai ivata-ma oleaka!!!Te rog

0

4

hehe!!! 10 lei cursu!!! stryngem grupa?

ca atare e foarte simplu!!!

stiu ca va tremura mainele, va temeti sa va apropiati de fata, va temeti sa nu se va primeasca sa dati in bara,  sa rada de voi lumea. peste asta ii cel mai greu de trecut!!!

depinde in ce cazuri vrei sa-ti faci cunostinta cu o fata!!!

in primul rand daca vreti sa face-ti cunostinta cu o fata in rutiera unde is multi oameni mai bine renuntati dar daca aveti nervi puternici pute-ti incerca dar o sa rada lumea ca asa ii la noi, oleaca suntem in eviu mediul.

dar daca rutiera ii goala si ati vazut o fata care va place asezati-va langa ea si de aici trebu sa urmati un sir de actiuni. daca va tremura mainele mai bine le ascundeti in buzunar sa nu le vada fata. Si o intrebi in felul urmator (nu urlati, incetisor ea va auzi) : Pot sa aflu cum te cheama!

1. Caz (daca raspunde pozitiv).

adica daca iti spune ca o cheama "Sveta" tu ii raspunzi asa "Uite asa am crezut ca te cheama ca numai fetele frumoase au asa nume" (no offense p/u alte fete cu alte denumire asta ii ataca psihologoca :) ) e o sa zambeaska asta 100% tu adaugi " si zambetu tot ii frumos " sau asa de acest gen. incepi discutia cu ea. nu ai ce spune o intrebi "daca poti sa afli nr ei motivand ca ai dori sa continui discutia undeva la un suc cafea..." incearca si afla mai multe despre ea. ce sporturi practica, unde invata, gaseste o tema de vorbit " numai sa nu va dea prin cap sa o intrebi din prima cati ani are"

2 Caz (daca raspunde negativ)

adica daca intreaba " da pentru ce tie sau da conteaza cumva?"

tu ii raspunzi ca ai dori sa afli tare cum se numeste asa o fata simpatika frumoasa etci.

daca si atunci e incepe cu variante " frumos ii zici imi pare rau, mi-ai parut simpatica la exterior dar mai dezamagit" te-ai sculat si ai trecut pe alt loc.

crede-ma o sa-i para rau :) si poate singura va veni dar asta ii 1% :)\

daca te intereseaza cum sa faci cunostinta in alte parte (disco ) scrie :)

sel mai simplu ii la skoala coledjiu univirsitate :)

A 1 regula apropiati-va de orice fata (nu va uitati ca e imbracata numai de la gucci variante de aistea glamournyie) tot p/u noi s-o imbracat e asa.

Va apropiati de fata care v-o placut.

ii zice in fata nu te rusina "te-am vazt prin coledjiul(liceu, universitate) si stii mi-ai placut si as vrea sa aflu cum de chiama"

e iti zice cu o cheama " SVETA" da pustim.

" tu ii zice pe mine ma chiama Vaskin, daca ai fi amabila si mi-ai da nr de telefon sa ne ducem la un suc cofe, sa mai stam de vorba intr-o atmosfera non-scolara, si aici poti sa termini vorba si in weekend sa o chemi undeva sau poti sa-i o mai intrebi ceva, de genu ce ai urmatoarea " limba romana" tu ii spui " primeste condoleantele mele ca ai urmatoarea lb.rom" daca e spune ca ii place lb romana tu ii spui "distractie placuta" si de razi americaneste si sio. o mai prinzi pe la repaus o intrebi cu la lectii ce face. gasesti tu temi, daca capu gandeste.

vsio gata pe azi ca ma-m saturat sa scriu :)

0

5

dar daca cineva sa-mi faca cunostinta cu ea si eu mai departe...

0

6

Oameni buni ca sa cuceresti o fata in primul rand trebuie sa o faci insusi tu. Repet creati-va un stil cu care sa puteti sa va apropiati de fata( un stil simplu, nu o faceti pe  fraerii ca o sa primiti un raspuns negativ ca malo ne pokajetza" face-ti in asa fel ca fata sa se simta bine cu voi, sa zambeaska, si nu lasa-ti fata sa moara de plictiseala cand e in compania voastra. daca v-ati blocat si nu stiti ce spune uitati-va la ceas si spuneti"wow ce repede trece timpu cu tine, imi este foarte interesant cu tine, oare cu-i ii semeni asa de desteapta si frumoasa" si ea incepe sa spuna ca lu tata lu mama incearca si afla ce caracter are tata numai nu intrebati unde lucreaza tata asta nu conteaza. PROBLEMA NR1 ESTE CAND TE BLOCHEZI INVATATE SA GASESTI IESIRE DIN ACEASTA SITUATIE LA MOMENT. poti invata niste ponturi cu carti sau altceva.
nu mai scriu detaliat unde si cum puteti sa faceti cunostinta cu o fata. doar va spun gasiti metoda potrivita si nu va rushinati sa va apropiati de o fata. si daca iti da raspuns negativ poh nu-i nika strashnik asa capeti experienta si o data vei vedea o fata care iti va place tare si atunci vei face totul sa fie bine.

Si nimini nu poate invata sa faceti cunostinta cu o fata pana nu incerci tu.

METODE NU SUNT PENTRU A CUCERI O FATA.

0


Вы здесь » ProSucces » Altele » Cum poti cuceri o fata???